UNIS Power, s.r.o.

Společnost UNIS Power, s.r.o. je významným dodavatelem komplexních řešení na klíč a dodatečných služeb v energetickém průmyslu. Společnost je flexibilním poskytovatelem jednak nových elektrárenských komplexů jako EPC kontraktor, ale zároveň i samotných inženýringových nebo designových subdodávek.

Jsme hrdí na náš tým velmi zkušených inženýrů, nabízíme také odborné znalosti v oblasti řízení projektů, time managementu a logistiky, řízení kvality, kontrole dokumentace, montáží, uvedení do provozu a školení provozních pracovníků. Strukturované financování je zajištěno spolu s českou státní pojišťovnou EGAP (exportní garanční a pojišťovací společnost) jako předinvestiční zákaznická podpora.

Naším hlavním produktem jsou kotle. V průběhu historie společnost UNIS Power vyvinula své vlastní unikátní řešení kotlů pro širokou škálu zákaznických aplikací. Na našich spalovacích kotlech používáme různé technologie spalování, jako je např. fluidní lože, rošt nebo konvenční hořák z práškového uhlí, ropy nebo plynu. Kotle jsme schopni navrhnout pro širokou škálu paliv včetně biomasy, uhlí, různých plynů / odpadních plynů, oleje a dalších speciálních kapalných paliv. Naše kotle pro zpětné získávání odpadního tepla jsou standardně instalovány za plynovými turbínami (HRSG); případně pro různé využití průmyslového odpadního tepla.

Výsledky společnosti UNIS Power představují technickou dokonalost a celkové přizpůsobení se požadavkům klienta od technické studie až po konečné dodání a montáž. Nedílnou součástí služeb zákazníkům je doživotní údržba včetně garančního servisu, testování a diagnostických služeb nebo pomocné práce během hlavní rekonstrukce a provozních zlepšeních.

1